KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346465
nr 1434 6465
J Fiedler. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 59x46cm, yttermått inklusive ram: 68x55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:36:56
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
7
1.000 kr
1.000 kr
7
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
7